3-banden teams poule C



Poule C Gespeeld punten
1 Neees Rooks 6 146
2 Kronenhuis Dreamteam Kronenhuis 6 147
3 Met Stip Rooks 6 149
4 "BIMW" de Stam 6 164
5 Losse Flodders MHM 6 113
6 Team 3 B Kronenhuis 6 162
7 Die Lederhosen Rooks 6 160
Ronde 1 Die Lederhosen Vrij
datum Thuis Uit Locatie Uitslag
ma 14 mei Met Stip - "BIMW" Rooks 25 29 beurten
Wim Huiskamp (17) 17 - Ton Heshof (22) 22 12 22 43
Harald Führen (12) 12 - Rudy van Laarhoven (15) 15 10 15 43
Zeeg Jongkoen (12) 12 - Martijn Wolters (12) 12 12 11 52
di 15 mei Neees - Kronenhuis Dreamteam Rooks 29 23 beurten
Geert ten Hagen (22) 22 - Emil Massen (30) 30 21 30 48
Harrie Frerichs (20) 20 - Gerrit Woordes (30) 30 20 25 44
Rene Meekes (15) 15 - Eddie te Molder (27) 27 15 15 46
do 17 mei Losse Flodders - Team 3 B MHM 13 30 beurten
Bennie Roelofs (12) 12 - Carry Hoeksema (32) 32 2 32 29
Ritha Steenbergen (10) 10 - Hans Derksen (22) 22 7 22 45
Herman Spieker (10) 10 - Kaming Ling (20) 20 5 20 42
Ronde 2 Kronenh. Dreamteam vrij
datum Thuis Uit Locatie Uitslag
di 22 mei Die Lederhosen - Neees Rooks 28 19 beurten
Marcel Wieskamp (20) 20 - Geert ten Hagen (22) 22 16 22 41
John Nees (17) 17 - Rene Meekes (15) 15 17 11 49
Willy Duenk (12) 12 - Bert ten Hagen (12) 12 12 3 29
di 22 mei Met Stip - Losse Flodders Rooks 23 24 beurten
Wim Huiskamp (17) 17 - Rinie Overkamp (15) 15 17 9 36
Harald Führen (12) 12 - Bennie Roelofs (12) 12 12 10 50
Herman v Dorth (10) 10 - Marco Beckmans (10) 10 3 10 43
di 5 juni "BIMW" - Team 3 B de Stam 26 25 beurten
Danny Nijman (17) 17 - Carry Hoeksema (32) 32 14 32 44
Rudy van Laarhoven (15) 15 - Hans Derksen (22) 22 15 11 24
Martijn Wolters (12) 12 - Kaming Ling (20) 20 10 20 56
Ronde 3 Losse Flodders vrij
datum Thuis Uit Locatie Uitslag
di 29 mei Neees - "BIMW" Rooks 22 28 beurten
Geert ten Hagen (22) 22 - Ton Heshof (22) 22 22 18 52
Harrie Frerichs (20) 20 - Rudy van Laarhoven (15) 15 11 15 28
Rene Meekes (15) 15 - Martijn Wolters (12) 12 11 12 47
wo 30 mei Kronenhuis Dreamteam - Met Stip Kronenhuis 26 29 beurten
Emil Massen (30) 30 - Harald Führen (12) 12 28 12 38
Gerrit Woordes (30) 30 - Zeeg Jongkoen (12) 12 22 12 71
Eddie te Molder (27) 27 - Herman v Dorth (10) 10 27 9 66
do 31 mei Team 3 B - Die Lederhosen Kronenhuis 29 25 beurten
Carry Hoeksema (32) 32 - Marcel Wieskamp (20) 20 32 13 47
Kaming Ling (25) 25 - John Nees (17) 17 24 17 46
Kaming Ling (20) 20 - Willy Duenk (12) 12 20 11 29
Ronde 4 "BIMW" vrij
datum Thuis Uit Locatie Uitslag
di 5 juni Neees - Losse Flodders Rooks 30 13 beurten
Geert ten Hagen (22) 22 - Ritha Steenbergen (10) 10 22 2 48
Rene Meekes (15) 15 - Marco Beckmans (10) 10 15 7 52
Bert ten Hagen (12) 12 - Herman Spieker (10) 10 12 4 39
di 5 juni Die Lederhosen - Met Stip Rooks 25 25 beurten
Marcel Wieskamp (20) 20 - Wim Huiskamp (17) 17 16 17 48
John Nees (17) 17 - Zeeg Jongkoen (12) 12 12 12 54
Willy Duenk (12) 12 - Herman v Dorth (10) 10 12 5 35
do 7 juni Kronenhuis Dreamteam - Team 3 B Kronenhuis 23 30 beurten
Emil Massen (30) 30 - Carry Hoeksema (32) 32 15 32 38
Gerrit Woordes (30) 30 - Hans Derksen (22) 22 30 22 81
Eddie te Molder (27) 27 - Kaming Ling (20) 20 24 20 21
Ronde 5 Team 3 B vrij
datum Thuis Uit Locatie Uitslag
ma 11 juni Met Stip - Neees Rooks 28 22 beurten
Wim Huiskamp (17) 17 - Harrie Frerichs (20) 20 17 16 47
Harald Führen (12) 12 - Rene Meekes (15) 15 12 6 32
Geert Nijweide (12) 12 - Bert ten Hagen (12) 12 10 12 56
ma 11 juni "BIMW" - Kronenhuis Dreamteam de Stam 26 20 beurten
Ton Heshof (22) 22 - Emil Massen (30) 30 15 30 44
Rudy van Laarhoven (15) 15 - Jan Tijdink (27) 27 15 17 42
Martijn Wolters (12) 12 - Eddie te Molder (27) 27 12 12 51
do 14 juni Losse Flodders - Die Lederhosen MHM 25 25 beurten
Bennie Roelofs (12) 12 - John Nees (17) 17 12 13 41
Ritha Steenbergen (10) 10 - Marcel te Focht (15) 15 10 13 57
Herman Spieker (10) 10 - Willy Duenk (12) 12 5 12 33
Ronde 6 Met Stip vrij
datum Thuis Uit Locatie Uitslag
di 19 juni Die Lederhosen - "BIMW" Rooks 29 25 beurten
Marcel Wieskamp (20) 20 - Ton Heshof (22) 22 19 22 69
John Nees (17) 17 - Rudy van Laarhoven (15) 15 17 13 35
Willy Duenk (12) 12 - Martijn Wolters (12) 12 12 9 45
do 21 juni Losse Flodders - Kronenhuis Dreamteam MHM 20 29 beurten
Ritha Steenbergen (10) 10 - Emil Massen (30) 30 9 30 48
Ritha Steenbergen (10) 10 - Jan Tijdink (27) 27 10 26 47
Herman Spieker (10) 10 - Eddie te Molder (27) 27 1 27 38
do 21 juni Team 3 B - Neees Kronenhuis 24 24 beurten
Carry Hoeksema (32) 32 - Geert ten Hagen (22) 22 28 22 51
Kaming Ling (25) 25 - Harrie Frerichs (20) 20 15 20 43
Kaming Ling (20) 20 - Rene Meekes (15) 15 20 7 26
Ronde 7 Neees vrij
datum Thuis Uit Locatie Uitslag
ma 25 juni "BIMW" - Losse Flodders de Stam 30 18 beurten
Ton Heshof (22) 22 - Ritha Steenbergen (10) 10 22 7 39
Rudy van Laarhoven (15) 15 - Marco Beckmans (10) 10 15 10 33
Martijn Wolters (12) 12 - Herman Spieker (10) 10 12 1 25
do 28 juni Kronenhuis Dreamteam - Die Lederhosen Kronenhuis 26 28 beurten
Emil Massen (30) 30 - Marcel Wieskamp (20) 20 30 16 68
Jan Tijdink (27) 27 - Marcel te Focht (15) 15 25 15 53
Eddie te Molder (27) 27 - Willy Duenk (12) 12 20 12 37
do 28 juni Team 3 B - Met Stip Kronenhuis 24 19 beurten
Carry Hoeksema (32) 32 - Harald Führen (12) 12 13 12 30
Hans Derksen (22) 22 - Zeeg Jongkoen (12) 12 22 6 51
Kaming Ling (20) 20 - Geert Nijweide (12) 12 20 5 44