Schema / uitslagen 3-banden teams 2019


  Wedstrijdschema 3-banden teams 2019     
Poule APoule BPoule CPoule D
Tum pi tum pi tumDe DaltonsTeam 3Bde Keppeltjes
De Willy'sK.D.B.De StamdartersMet Stip
de MexicaantjesAlles voor de puntenDe KeuLosers !!
G.A.D.K.E.P.E.de Ex ChampionsJong en OnbenulligAllo Allo
---
rondedatumteam thuisteam uitlocatieuitslag
114 May 2019de Mexicaantjes-G.A.D.K.E.P.E.Rooks 28-23
114 May 2019Alles voor de punten-de Ex ChampionsRooks 30-19
114 May 2019Losers !!-Allo AlloMHM 30-14
115 May 2019Tum pi tum pi tum-De Willy'sKronenhuis 27-27
115 May 2019De Daltons-K.D.B.de Stam 27-26
116 May 2019Team 3B-De StamdartersKronenhuis C
116 May 2019De Keu-Jong en OnbenulligRooks C
116 May 2019de Keppeltjes-Met StipRooks D
220 May 2019De Stamdarters-De Keude Stam C
220 May 2019Met Stip-Losers !!Rooks D
221 May 2019De Willy's-de MexicaantjesRooks A
221 May 2019Jong en Onbenullig-Team 3Bde Stam C
222 May 2019K.D.B.-Alles voor de puntenMHM B
223 May 2019G.A.D.K.E.P.E.-Tum pi tum pi tumKronenhuis A
223 May 2019de Ex Champions-De Daltonsde Stam B
223 May 2019Allo Allo-de KeppeltjesRooks D
327 May 2019De Stamdarters-Jong en Onbenulligde Stam C
327 May 2019Met Stip-Allo AlloRooks D
328 May 2019De Willy's-G.A.D.K.E.P.E.Rooks A
328 May 2019Team 3B-De KeuKronenhuisC
328 May 2019de Keppeltjes-Losers !!Rooks D
329 May 2019Tum pi tum pi tum-de MexicaantjesKronenhuis A
329 May 2019De Daltons-Alles voor de puntende Stam B
329 May 2019K.D.B.-de Ex ChampionsMHM B
43 June 2019De Stamdarters-Team 3Bde Stam C
43 June 2019Met Stip-de KeppeltjesRooks D
44 June 2019De Willy's-Tum pi tum pi tumRooks A
44 June 2019Jong en Onbenullig-De Keude Stam C
45 June 2019K.D.B.-De DaltonsMHM B
46 June 2019G.A.D.K.E.P.E.-de MexicaantjesKronenhuis A
46 June 2019de Ex Champions-Alles voor de puntende Stam B
46 June 2019Allo Allo-Losers !!Rooks D
rondedatumteam thuisteam uitlocatiepoule
511 June 2019de Mexicaantjes-De Willy'sRooks A
511 June 2019Alles voor de punten-K.D.B.Rooks B
511 June 2019Losers !!-Met StipMHM D
512 June 2019Tum pi tum pi tum-G.A.D.K.E.P.E.Kronenhuis A
512 June 2019De Daltons-de Ex Championsde Stam B
513 June 2019De Keu-De StamdartersRooks C
513 June 2019Team 3B-Jong en OnbenulligKronenhuis C
513 June 2019de Keppeltjes-Allo AlloRooks D
618 June 2019de Mexicaantjes-Tum pi tum pi tumRooks A
618 June 2019Jong en Onbenullig-De Stamdartersde Stam C
618 June 2019Alles voor de punten-De DaltonsRooks B
618 June 2019Losers !!-de KeppeltjesMHM D
620 June 2019G.A.D.K.E.P.E.-De Willy'sKronenhuisA
620 June 2019De Keu-Team 3BRooks C
620 June 2019de Ex Champions-K.D.B.de Stam B
620 June 2019Allo Allo-Met StipRooks D
---
1/2 fin.25 June 2019winnaar A/C-winnaar A/C??
1/2 fin.25 June 2019winnaar B/D-winnaar B/D??
3/4 pl.27 June 2019verl. 1/2 finale 1-verl. 1/2 finale 2Rooks
finale27 June 2019winnaar 1/2 finale 1-winnaar 1/2 finale 2Rooks
wedstrijdschema 3-banden teams 2019 (printversie)